Hladnovská 35, Slezská Ostrava, 710 00
Tel.: +420 596 241 073

Přijetí u pana velvyslance

V pátek 14. června uspořádal španělský velvyslanec, pan Ángel Llosada, recepci pro učitele a nejlepší studenty bilingvních škol.

Naši školu reprezentovaly vítězky celostátních kol soutěží, a to Terka Janíková ze 4. S, která v soutěži Gran Canaria zvítězila se stolní poznávací hrou a odnesla si poukaz na jazykový pobyt na tomto krásném ostrově. Další byly Markéta Videnková z 2. S, která obsadila 2. místo v soutěži Matematika ve fotografii (kategorie A), a Anička Hořáková, vítězka kategorie B. Diplom a cenu obdržela také nepřítomná Markéta Rychlá z 5. S, a to za 3. místo v soutěži Fotomontáž, téma Španělská literatura.
Na recepci byli pozváni také naši tři bývalí studenti: Petra Sajdoková, která vystudovala mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě v Brně a praxi vykonávala na velvyslanectví České republiky v Madridu, Nataša Chmelová, absolventka studia španělského jazyka a literatury na Univerzitě v Granadě, a Vašek Týn, současný student fakulty architektury ČVUT v Praze.
Kromě slavnostních projevů a předání cen mohli všichni přítomní ocenit také španělské speciality, které se na zahradě rezidence pana velvyslance podávaly.

 

PaedDr. Ivana Freitagová

 

Kalendář akcí

Září 2019
po út st čt so ne
01
02
07
08
29
30

Náhodné foto

obr8-small.jpg
obr10-small.jpg
obr2-small.jpg