Hladnovská 35, Slezská Ostrava, 710 00
Tel.: +420 596 241 073

 

Složení předmětové komise ve školním roce 2018/2019:

 

Jméno a příjmení Konzultační hodiny

Mgr. Petra Botlíková

Mgr. Hana Morkesová

Mgr. Jaromír Tluštík

Mgr. José Manuel Ruíz Trujeda

 
 
dle dohody
 
 
 
 
 
 
 

 


Plán aktivit předmětové komise ve školním roce 2018/2019

Datum

říjen 

vyhlášení 53.ročníku chemické olympiády

 

Kategorie kategorie D žáci 8. a 9. ročníků základních škol, žáci 3. a 4. ročníků osmiletých gymnázií

a 1. a 2. ročníků šestiletých gymnázií kategorie C žáci 1. a 2. ročníků všech typů středních škol,

žáci 5. a 6. ročníků osmiletých gymnázií a 3. a 4. ročníků šestiletých gymnázií kategorie B žáci

2. a 3. ročníků všech typů středních škol, žáci 6. a 7. ročníků osmiletých gymnázií a 4. a 5. ročníků

šestiletých gymnázií kategorie A žáci 3. a 4. ročníků všech typů středních škol s výjimkou středních

 odborných škol s chemickým zaměřením, žáci 7. a 8. ročníků osmiletých gymnázií a 5. a 6. ročníků

 šestiletých gymnázií. Zájemci o chemickou olympiádu se mohou přihlásit u svého vyučujícího chemie.

http://web.natur.cuni.cz

říjen 

,,Přírodovědný klokan" 1. S, 2. S, 1. A, 1.C, 1.D, 2. A, 2. C

říjen 

exkurze OZO Ostrava- Kunčice 3. A, 3. B, 3. C

únor 

exkurze pivovar Ostravar   3. A, 3.B, 3. C

exkurze Ústav kriminalistiky – seminář chemie 4. A, 4. C, 6. S

květen 

exkurze Biochemická laboratoř FN seminář 3.A,3.C, 5.S

exkurze Fakulta nanotechnologií TU-VŠB seminář z chemie pro 3. ročníky

exkurze Dolní oblast Vítkovice 2. r, 3. r., 5. S, 6. S

exukrze čistička vod Frýdek - Místek 5.S

exkurze Pivovar Radegast- Nošovice 5.S

červen 

„ Chemie na hradě“ - zájemci

exkurze OZO Ostrava 1.S, 2.S

exkurze Pavilon U 6 Dolní oblast Vítkovice 1. S, 2. S, 1.ročníky, 2.ročníky

Aktivita
   


Kalendář akcí

Prosinec 2018
po út st čt so ne
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Náhodné foto

obr17-small.jpg
obr7-small.jpg
obr1-small.jpg